DBMMF25S
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DBMMF25S
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBMMF25S
Part Number DBMMF25S Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5692 pcs Datový list
Wire Gauge 20-28 AWG napìtí -
Ukončení Solder Cup Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série 24308-Style, D*MM
Obal Bulk Ostatní jména IDBMMF25S
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 2
Počet poloh 25 Typ montáže Panel Mount
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal
Materiál kontaktu Copper Alloy Kontaktní formulář Machined
Kontakt Finish Tloušťka 50.0µin (1.27µm) Kontakt Finish Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets styl konektor D-Sub
Barva Black Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DBMMF25S
DBMMF25S
Výrobci: Bel
Popis: DSUB 25 F SOD FLOA G50 ZINC
Na skladě: 2581 pcs
Stažení:
RFQ
DBMMF25P
DBMMF25P
Výrobci: Bel
Popis: DSUB 25 M SOD FLOA G50 ZINC
Na skladě: 4848 pcs
Stažení:
RFQ
DBMMF25SA101
DBMMF25SA101
Výrobci: Cannon
Popis: DBMMF25SA101
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
DBMMF25SF179
DBMMF25SF179
Popis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
DBMMF25SNM
DBMMF25SNM
Popis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT