DBMMF25S
BelBel
Bel
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DBMMF25S
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu DSUB 25 F SOD FLOA G50 ZINC
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBMMF25S
Part Number DBMMF25S Výrobce Bel
Popis DSUB 25 F SOD FLOA G50 ZINC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2581 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení - Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Shell Materiál, Finish - Série -
Obal - Ostatní jména CDBMMF25S
Provozní teplota - Počet řádků 2
Počet poloh 25 Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu -
příruba Feature - Funkce -
Detailní popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu -
Typ kontaktu Signal Materiál kontaktu -
Kontaktní formulář - Kontakt Finish Tloušťka -
Kontakt Finish - Typ konektoru Receptacle, Female Sockets
styl konektor D-Sub Barva -
Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DBMMF25SM
DBMMF25SM
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Na skladě: 2055 pcs
Stažení:
RFQ
DBMMF25SA101
DBMMF25SA101
Výrobci: Cannon
Popis: DBMMF25SA101
Na skladě: 2651 pcs
Stažení:
RFQ
DBMMF25SE
DBMMF25SE
DBMMF25PA101
DBMMF25PA101
Popis: DBMMF25PA101
DBMMF5W5P
DBMMF5W5P
Popis: DSUB 5W5 M
DBMMF25SF179
DBMMF25SF179
Popis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
DBMMF25S
DBMMF25S
Popis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
DBMMF25PE
DBMMF25PE
Popis: CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
DBMMF25P
DBMMF25P
Výrobci: Bel
Popis: DSUB 25 M SOD FLOA G50 ZINC
DBMMF25SNM
DBMMF25SNM
DBMMF25PK
DBMMF25PK
Popis: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
DBMMF25PF179
DBMMF25PF179
Popis: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT WW
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety