DBMAMK44P
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DBMAMK44P
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
1 pcs
5 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBMAMK44P
Part Number DBMAMK44P Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1447 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Crimp Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) High Density
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série 24308-Style, D*MAM
Obal Bulk Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Počet řádků 3 Počet poloh 44
Typ montáže Panel Mount Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funkce -
Detailní popis 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Jmenovitá hodnota proudu 7.5A