DBMAMR25P
BelBel
Bel
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DBMAMR25P
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu DSUB 25 M CRIMP R FLOA G50 Z
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBMAMR25P
Part Number DBMAMR25P Výrobce Bel
Popis DSUB 25 M CRIMP R FLOA G50 Z Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3723 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení - Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Shell Materiál, Finish - Série -
Obal - Ostatní jména CDBMAMR25P
Provozní teplota - Počet řádků 2
Počet poloh 25 Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu -
příruba Feature - Funkce -
Detailní popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Jmenovitá hodnota proudu -
Typ kontaktu Signal Materiál kontaktu -
Kontaktní formulář - Kontakt Finish Tloušťka -
Kontakt Finish - Typ konektoru Plug, Male Pins
styl konektor D-Sub Barva -
Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DBMAMP25P
DBMAMP25P
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A CRIMP
Na skladě: 2585 pcs
Stažení:
RFQ
DBMAMR25S
DBMAMR25S
Výrobci: ITT Cannon, LLC
Popis: CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT
Na skladě: 3498 pcs
Stažení: DBMAMR25S.pdf
RFQ
DBMAMK44P
DBMAMK44P
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Stažení:
DBMAMR25P
DBMAMR25P
Popis: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT