DBMAMF25S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DBMAMF25S
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT
Datasheety: DBMAMF25S.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBMAMF25S
Part Number DBMAMF25S Výrobce ITT Cannon, LLC
Popis CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3392 pcs Datový list DBMAMF25S.pdf
Napětí - DC Spark Over (nom) Copper Alloy Napětí -
Zadejte atributy - Ukončení Crimp
stohování Direction Signal Velikost shellu - vložit (převést z) Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Série MIL-DTL-24308, D*MAM Stav RoHS Bulk
Pitch - Konektor - Ostatní jména IDBMAMF25S
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 2
Počet poloh 25 Typ montáže Panel Mount
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Výrobní číslo výrobce DBMAMF25S Délka - závitová část Pod Head -
Funkce - Rozšířený popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
Popis CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT Jmenovitá hodnota proudu (Per Contact) Housing/Shell (Unthreaded)
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Kontaktní formulář 3 (DB, B)
Kontakt Finish Tloušťka Gold Využití konektor D-Sub
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets Barva Black
kabel Zahájení Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Průměr kabelu 50µin (1.27µm)
Spacing Spacing Machined
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DBMAMF25SA101F0
DBMAMF25SA101F0
Výrobci: Cannon
Popis: DBMAMF25SA101F0
Na skladě: 3682 pcs
Stažení:
RFQ
DBMAMF25SA101
DBMAMF25SA101
Výrobci: Cannon
Popis: DBMAMF25SA101
Na skladě: 2587 pcs
Stažení:
RFQ
DBMAMF25SNM
DBMAMF25SNM
Popis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
DBMAMF25PNM
DBMAMF25PNM
Popis: DSUB 25 M CRIMP FLOA NMB G50
DBMAMF25SF0
DBMAMF25SF0
Popis: DSUB 25 F CRIMP FLOA G50
DBMAMF25PF0
DBMAMF25PF0
Popis: DSUB 25 M CRIMP FLOA 50
DBMAMF25SNMF0
DBMAMF25SNMF0
Popis: DSUB 25 F CRIMP