DBMAMF25S
BelBel
Bel
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DBMAMF25S
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu DSUB 25 F CRIMP FLOA G50 ZIN
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBMAMF25S
Part Number DBMAMF25S Výrobce Bel
Popis DSUB 25 F CRIMP FLOA G50 ZIN Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3265 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení - Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Shell Materiál, Finish - Série -
Obal - Ostatní jména CDBMAMF25S
Provozní teplota - Počet řádků 2
Počet poloh 25 Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu -
příruba Feature - Funkce -
Detailní popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu -
Typ kontaktu Signal Materiál kontaktu -
Kontaktní formulář - Kontakt Finish Tloušťka -
Kontakt Finish - Typ konektoru Receptacle, Female Sockets
styl konektor D-Sub Barva -
Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DBMAMF25PNM
DBMAMF25PNM
Výrobci: Cannon
Popis: DSUB 25 M CRIMP FLOA NMB G50
Na skladě: 1068 pcs
Stažení:
RFQ
DBMAMF25SNM
DBMAMF25SNM
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Na skladě: 4281 pcs
Stažení:
RFQ
DBMAMF25SNMF0
DBMAMF25SNMF0
Popis: DSUB 25 F CRIMP
DBMAMF25PA101
DBMAMF25PA101
Popis: DBMAMF25PA101
DBMAMF25P
DBMAMF25P
Popis: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
DBMAMF25SF0
DBMAMF25SF0
Popis: DSUB 25 F CRIMP FLOA G50
DBMAMF25PNMF0
DBMAMF25PNMF0
Popis: DBMAMF25PNMF0
DBMAMF25S
DBMAMF25S
Výrobci: ITT Cannon, LLC
Stažení: DBMAMF25S.pdf
DBMAMF25PF0
DBMAMF25PF0
Popis: DSUB 25 M CRIMP FLOA 50
Výrobci: Bel
Popis: DSUB 25 M CRIMP FLOA G50 ZIN
DBMAMF25SA101
DBMAMF25SA101
Popis: DBMAMF25SA101
DBMAMF25SA101F0
DBMAMF25SA101F0
Popis: DBMAMF25SA101F0
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety