DBM25SNMB77
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DBM25SNMB77
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Stav zásob 365 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 365 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBM25SNMB77
Part Number DBM25SNMB77 Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 365 pcs Datový list
Wire Gauge 20-28 AWG napìtí -
Ukončení Solder Cup Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Shell Materiál, Finish Brass, Gold Plated Série D*M
Obal Bulk Ostatní jména IDBM25SNMB77
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet řádků 2
Počet poloh 25 Typ montáže Panel Mount
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal
Materiál kontaktu Copper Alloy Kontaktní formulář Machined
Kontakt Finish Tloušťka 50.0µin (1.27µm) Kontakt Finish Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets styl konektor D-Sub
Barva Black Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DBM25SNM
DBM25SNM
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT