DBM25SNM
Přehled produktu
Part Number: DBM25SNM
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Stav zásob 361 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 361 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBM25SNM
Part Number DBM25SNM Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 361 pcs Datový list
Wire Gauge 20-28 AWG napìtí -
Ukončení Solder Cup Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Shell Materiál, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Série D*M
Obal Bulk Ostatní jména IDBM25SNM
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet řádků 2
Počet poloh 25 Typ montáže Panel Mount
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal
Materiál kontaktu Copper Alloy Kontaktní formulář Machined
Kontakt Finish Tloušťka - Kontakt Finish Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets styl konektor D-Sub
Barva Black Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DBM25SLNMK52
DBM25SLNMK52
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Na skladě: 165 pcs
Stažení: DBM25SLNMK52.pdf
RFQ
DBM25SNMBK52
DBM25SNMBK52
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Na skladě: 390 pcs
Stažení: DBM25SNMBK52.pdf
RFQ
DBM25SN
DBM25SN
Popis: CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Na skladě: 6202 pcs
Stažení:
DBM25SM
DBM25SM
Na skladě: 2176 pcs
Stažení:
DBM25SNMK52
DBM25SNMK52
Na skladě: 321 pcs
Stažení: DBM25SNMK52.pdf
Výrobci: Amphenol FCI
Popis: CONN D-SUB RCPT 25P STR SLDR CUP
Stažení: DBM25SN.pdf
DBM25SNMB77
DBM25SNMB77