DAMMF15SE
Přehled produktu
Part Number: DAMMF15SE
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
  • Zpráva
Specifikace DAMMF15SE
Part Number DAMMF15SE Výrobce Cannon
Dostupné množství 2894 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série 24308-Style, D*MM
Obal Bulk Ostatní jména IDAMMF15SE
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 2
Počet poloh 15 Typ montáže Panel Mount, Through Hole
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal