DAMMF15PE
Přehled produktu
Part Number: DAMMF15PE
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
  • Zpráva
Specifikace DAMMF15PE
Part Number DAMMF15PE Výrobce Cannon
Dostupné množství 4054 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série 24308-Style, D*MM
Obal Bulk Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Počet řádků 2 Počet poloh 15
Typ montáže Panel Mount, Through Hole Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funkce -
Detailní popis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Jmenovitá hodnota proudu 7.5A
Typ kontaktu Signal Materiál kontaktu Copper Alloy
Kontaktní formulář Machined Kontakt Finish Tloušťka 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Finish Gold Typ konektoru Plug, Male Pins
styl konektor D-Sub Barva Black
Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DAMMF15P
DAMMF15P
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT