DAMAM15SA197
Přehled produktu
Part Number: DAMAM15SA197
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Datasheety: DAMAM15SA197.pdf
  • Zpráva
Specifikace DAMAM15SA197
Part Number DAMAM15SA197 Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5461 pcs Datový list DAMAM15SA197.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Crimp Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Shell Materiál, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Série 24308-Style, D*MAM
Obal Bulk Ostatní jména IDAMAM15SA197
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 2
Počet poloh 15 Typ montáže Panel Mount
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal
Materiál kontaktu Copper Alloy Kontaktní formulář Machined
Kontakt Finish Tloušťka 30.0µin (0.76µm) Kontakt Finish Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets styl konektor D-Sub
Barva Black Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DAMAM15SF225F0
DAMAM15SF225F0
Výrobci: Cannon
Popis: DSUB 15 F CRIMP F0 SS SHL F225
Na skladě: 3701 pcs
Stažení: DAMAM15SF225F0.pdf
RFQ
DAMAM15SA101F0
DAMAM15SA101F0
Výrobci: Cannon
Popis: DSUB 15 F CRIMP F0 CAD
Na skladě: 5369 pcs
Stažení: DAMAM15SA101F0.pdf
RFQ
DAMAM15S
DAMAM15S
Výrobci: Bel
Popis: DSUB 15 F CRIMP G50 ZINC