DAMAM15SA101
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DAMAM15SA101
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Datasheety: DAMAM15SA101.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DAMAM15SA101
Part Number DAMAM15SA101 Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4496 pcs Datový list DAMAM15SA101.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Crimp Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Série 24308-Style, D*MAM
Obal Bulk Ostatní jména IDAMAM15SA101
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 2
Počet poloh 15 Typ montáže Panel Mount
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal
Materiál kontaktu Copper Alloy Kontaktní formulář Machined
Kontakt Finish Tloušťka 30.0µin (0.76µm) Kontakt Finish Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets styl konektor D-Sub
Barva Black Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DAMAM15SA183F0
DAMAM15SA183F0
Výrobci: Cannon
Popis: DSUB 15 F CRIMP F0
Na skladě: 8921 pcs
Stažení:
RFQ
DAMAM15S
DAMAM15S
Výrobci: Bel
Popis: DSUB 15 F CRIMP G50 ZINC
Na skladě: 5514 pcs
Stažení:
RFQ
DAMAM15SA197F0
DAMAM15SA197F0
Výrobci: Cannon
Popis: DSUB 15 F CRIMP F0 TIN
DAMAM15SA183
DAMAM15SA183
Popis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
DAMAM15SA101F0
DAMAM15SA101F0
Popis: DSUB 15 F CRIMP F0 CAD
Stažení: DAMAM15SA101F0.pdf
DAMAM15SA197
DAMAM15SA197
Stažení: DAMAM15SA197.pdf
DAMAM15SF0F16
DAMAM15SF0F16
Popis: DSUB 15 F CRIMP D/C