CT2944-93
Cal Test ElectronicsCal Test Electronics
CT2944-93 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CT2944-93
Výrobce / značka: Cal Test Electronics
Popis produktu CONN TERMINATOR ADAPT BNC 93 OHM
Datasheety: CT2944-93.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace CT2944-93
Part Number CT2944-93 Výrobce Cal Test Electronics
Popis CONN TERMINATOR ADAPT BNC 93 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1741 pcs Datový list CT2944-93.pdf
Série - Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 93 Ohms
Frekvence - Max 1GHz Funkce -
dielektrikum Materiál Polytetrafluoroethylene (PTFE) Detailní popis Terminator Coax Connector Adapter, Jack to Plug BNC 93 Ohms