CT2944-50
Cal Test ElectronicsCal Test Electronics
CT2944-50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CT2944-50
Výrobce / značka: Cal Test Electronics
Popis produktu CONN TERMINATOR ADAPT BNC 50 OHM
Datasheety: CT2944-50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace CT2944-50
Part Number CT2944-50 Výrobce Cal Test Electronics
Popis CONN TERMINATOR ADAPT BNC 50 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2299 pcs Datový list CT2944-50.pdf
Série - Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 50 Ohms Frekvence - Max 2GHz
Funkce - dielektrikum Materiál Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Detailní popis Terminator Coax Connector Adapter, Jack to Plug BNC 50 Ohms Materiál kontaktu Beryllium Copper