SCD15PUN
CUI, Inc.CUI, Inc.
SCD15PUN Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SCD15PUN
Výrobce / značka: CUI, Inc.
Popis produktu SENSOR CURRENT HALL 15A DC
Datasheety: SCD15PUN.pdf
  • Zpráva
Specifikace SCD15PUN
Part Number SCD15PUN Výrobce CUI, Inc.
Popis SENSOR CURRENT HALL 15A DC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4699 pcs Datový list SCD15PUN.pdf
Napětí - Supply 5V Série SCD
Typ senzoru Hall Effect, Open Loop Citlivost -
Doba odezvy 7µs Polarizace Unidirectional
Obal Bulk Paket / krabice -
Výstup Ratiometric, Voltage Ostatní jména 072-0032R
Provozní teplota -10°C ~ 75°C Počet kanálů 1
Typ montáže - Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Linearita ±0.5% Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence 50Hz/60Hz pro měření DC
Detailní popis Current Sensor 15A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional Proud - Supply (Max) 10mA
Proud - Sensing 15A Přesnost -