SCD15PSN
CUI, Inc.CUI, Inc.
SCD15PSN Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SCD15PSN
Výrobce / značka: CUI, Inc.
Popis produktu SENSOR CURRENT HALL 15A DC
Datasheety: SCD15PSN.pdf
  • Zpráva
Specifikace SCD15PSN
Part Number SCD15PSN Výrobce CUI, Inc.
Popis SENSOR CURRENT HALL 15A DC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5208 pcs Datový list SCD15PSN.pdf
Napětí - Supply 12V Série SCD
Typ senzoru Hall Effect, Open Loop Citlivost -
Doba odezvy 3µs Polarizace Unidirectional
Obal Bulk Paket / krabice -
Výstup Ratiometric, Voltage Ostatní jména 102-1063
Provozní teplota -10°C ~ 75°C Počet kanálů 1
Typ montáže - Linearita ±0.5%
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence 50Hz/60Hz
pro měření DC Detailní popis Current Sensor 15A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional
Proud - Supply (Max) 25mA Proud - Sensing 15A