UP2.8B-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UP2.8B-330-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 33UH 1.3A 250 MOHM SMD
Datasheety: UP2.8B-330-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1750 pcs
  • Zpráva
Specifikace UP2.8B-330-R
Part Number UP2.8B-330-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 33UH 1.3A 250 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 82481 pcs Datový list UP2.8B-330-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
stínění Unshielded Série UNI-PAC™ 2.8
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména UP2-8B-330-R
UP2.8B-330
UP2.8B-330-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 33µH Výška - Sedící (Max) 0.110" (2.80mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 250 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.3A
Proud - Saturace 1.5A