UP2.8B-221-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UP2.8B-221-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 220UH 500MA SMD
Datasheety: UP2.8B-221-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace UP2.8B-221-R
Part Number UP2.8B-221-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 220UH 500MA SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4744 pcs Datový list UP2.8B-221-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
stínění Unshielded Série UNI-PAC™ 2.8
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména UP2-8B-221-R
UP2.8B-221
UP2.8B-221-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 220µH
Výška - Sedící (Max) 0.110" (2.80mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA Nonstandard DC Resistance (DCR) -
Jmenovitá hodnota proudu 500mA Proud - Saturace -