SD12-6R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD12-6R2-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SD12-6R2-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 6.2UH 1.21A 169.9 MOHM
Datasheety: SD12-6R2-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace SD12-6R2-R
Part Number SD12-6R2-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 6.2UH 1.21A 169.9 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 102992 pcs Datový list SD12-6R2-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ostatní jména SD12-6R2
SD12-6R2-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 6.2µH Výška - Sedící (Max) 0.047" (1.20mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 6.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.21A 169.9 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 169.9 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 1.21A
Proud - Saturace 1.08A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SD12-7
SD12-7
Výrobci: Diodes Incorporated
Popis: TVS DIODE 12V 25V SOD323