SD12-681-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD12-681-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SD12-681-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 680UH 149MA 11.3 OHM
Datasheety: SD12-681-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace SD12-681-R
Part Number SD12-681-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 680UH 149MA 11.3 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 99104 pcs Datový list SD12-681-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ostatní jména SD12-681
SD12-681-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 680µH Výška - Sedící (Max) 0.047" (1.20mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 680µH Shielded Wirewound Inductor 149mA 11.3 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 11.3 Ohm Jmenovitá hodnota proudu 149mA
Proud - Saturace 104mA