DR73-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR73-4R7-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DR73-4R7-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 3.09A 29.7 MOHM
Datasheety: DR73-4R7-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1350 pcs
2700 pcs
  • Zpráva
Specifikace DR73-4R7-R
Part Number DR73-4R7-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 4.7UH 3.09A 29.7 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 134867 pcs Datový list DR73-4R7-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
stínění Shielded Série DR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 513-1133-2
DR73-4R7
DR73-4R7-ND
DR734R7R
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 4.7µH Výška - Sedící (Max) 0.140" (3.55mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 3.09A 29.7 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 29.7 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 3.09A
Proud - Saturace 3.78A