DR73-470-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR73-470-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DR73-470-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 47UH 1.08A 241 MOHM
Datasheety: 1.DR73-470-R.pdf2.DR73-470-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace DR73-470-R
Part Number DR73-470-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 47UH 1.08A 241 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 96822 pcs Datový list 1.DR73-470-R.pdf2.DR73-470-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
stínění Shielded Série DR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Original-Reel® Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 513-1136-6 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 47µH Výška - Sedící (Max) 0.140" (3.55mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 47µH Shielded Wirewound Inductor 1.08A 241 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 241 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 1.08A
Proud - Saturace 1.14A