CTX250-4-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX250-4-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CTX250-4-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu INDUCT ARRAY 2 COIL 250UH SMD
Datasheety: CTX250-4-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CTX250-4-R
Part Number CTX250-4-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis INDUCT ARRAY 2 COIL 250UH SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 31532 pcs Datový list CTX250-4-R.pdf
Tolerance ±20% Velikost / Rozměry 0.550" L x 0.550" W (13.97mm x 13.97mm)
stínění Unshielded Série OCTA-PAC®
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Nonstandard Ostatní jména 513-1206-2
CTX2504R
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet závitů 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Indukčnost - zapojeny do série 1mH Indukčnost - zapojeny paralelně 250µH
Výška 0.250" (6.35mm) Detailní popis Unshielded 2 Coil Inductor Array 1mH Inductance - Connected in Series 650mA Nonstandard
Odpor DC (DCR) - řada - Odpor DC (DCR) - Paralelní -
Aktuální hodnocení - řada 330mA Aktuální hodnocení - Paralelní 650mA