CTX250-2-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX250-2-52LP-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CTX250-2-52LP-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 250UH 4.2A 83.3 MOHM
Datasheety: CTX250-2-52LP-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CTX250-2-52LP-R
Part Number CTX250-2-52LP-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 250UH 4.2A 83.3 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 23926 pcs Datový list CTX250-2-52LP-R.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.228" Dia (31.20mm)
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 513-1117
CTX250-2-52LP
CTX250-2-52LP-ND
CTX250252LPR
Provozní teplota -40°C ~ 75°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Powder Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 250µH Výška - Sedící (Max) 0.748" (19.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 250µH Unshielded Toroidal Inductor 4.2A 83.3 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 83.3 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 4.2A
Proud - Saturace 4.2A