BK8/ABC-20-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK8/ABC-20-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BK8/ABC-20-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
Datasheety: BK8/ABC-20-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace BK8/ABC-20-R
Part Number BK8/ABC-20-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4332 pcs Datový list BK8/ABC-20-R.pdf
Napìtí - DC 125V Napìtí - AC 250V
Velikost / Rozměry 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Série ABC
Doba odezvy Fast Obal Bulk
Paket / krabice 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ostatní jména BK8-ABC-20-R
Provozní teplota - Typ montáže Holder
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Roztavení 550.8
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ pojistky Cartridge, Ceramic
DC Cold Resistance 0.00366 Ohms Jmenovitá hodnota proudu 20A
Barva - Vypínací schopnost @ jmenovité napětí 400A AC, 10kA DC