BK8/ABC-10-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK8/ABC-10-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BK8/ABC-10-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
Datasheety: BK8/ABC-10-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace BK8/ABC-10-R
Part Number BK8/ABC-10-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5472 pcs Datový list BK8/ABC-10-R.pdf
Napìtí - DC 125V Napìtí - AC 250V
Velikost / Rozměry 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Série ABC
Doba odezvy Fast Obal Bulk
Paket / krabice 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ostatní jména BK8-ABC-10-R
Provozní teplota - Typ montáže Holder
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Roztavení 208.8
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ pojistky Cartridge, Ceramic
DC Cold Resistance 0.011 Ohms Jmenovitá hodnota proudu 10A
Barva - Vypínací schopnost @ jmenovité napětí 200A AC, 10kA DC
schválení CSA, UL
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
BK8/ABC-15-R
BK8/ABC-15-R
Výrobci: Bussmann (Eaton)
Popis: FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB