1025HC50-RTR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
1025HC50-RTR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1025HC50-RTR
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE BOARD MOUNT 50A 60VAC 2SMD
Datasheety: 1025HC50-RTR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1025HC50-RTR
Part Number 1025HC50-RTR Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE BOARD MOUNT 50A 60VAC 2SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 52571 pcs Datový list 1025HC50-RTR.pdf
Napìtí - AC 60V Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.488" L (4.50mm x 12.40mm)
Série 1025HC Doba odezvy Fast
Obal Original-Reel® Paket / krabice 2-SMD, Square End Block
Ostatní jména 283-4682-6 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Roztavení 600 Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
DC Cold Resistance 0.0011 Ohms Jmenovitá hodnota proudu 50A
Barva - Vypínací schopnost @ jmenovité napětí 600A