1025HC40-RTR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
1025HC40-RTR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1025HC40-RTR
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE BRD MNT 40A 250VAC 72VDC SM
Datasheety: 1025HC40-RTR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1025HC40-RTR
Part Number 1025HC40-RTR Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE BRD MNT 40A 250VAC 72VDC SM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 71120 pcs Datový list 1025HC40-RTR.pdf
Napìtí - DC 72V Napìtí - AC 250V
Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.488" L (4.50mm x 12.40mm) Série 1025HC
Doba odezvy Fast Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2-SMD, Square End Block Ostatní jména 283-4681-2
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Roztavení 400
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ pojistky Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Cold Resistance 0.0013 Ohms
Jmenovitá hodnota proudu 40A Barva -
Vypínací schopnost @ jmenovité napětí 300A AC, 500A DC schválení cURus
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1025R-00H
1025R-00H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 150NH 1.23A 100 MOHM