CM322522-R22ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM322522-R22ML Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CM322522-R22ML
Výrobce / značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 220NH 360MA 290 MOHM
Datasheety: CM322522-R22ML.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CM322522-R22ML
Part Number CM322522-R22ML Výrobce Bourns, Inc.
Popis FIXED IND 220NH 360MA 290 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 524958 pcs Datový list CM322522-R22ML.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package 1210 (3225 Metric) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
stínění Unshielded Série CM322522
hodnocení - Q @ Freq 25 @ 25.2MHz
Obal Original-Reel® Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména CM322522-R22MLDKR Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25.2MHz
indukčnost 220nH Výška - Sedící (Max) 0.087" (2.20mm)
Frekvence - Self Resonant 230MHz Detailní popis 220nH Unshielded Wirewound Inductor 360mA 290 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 360mA