CM322522-R18ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM322522-R18ML Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CM322522-R18ML
Výrobce / značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 180NH 220MA 810 MOHM
Datasheety: CM322522-R18ML.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CM322522-R18ML
Part Number CM322522-R18ML Výrobce Bourns, Inc.
Popis FIXED IND 180NH 220MA 810 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 798130 pcs Datový list CM322522-R18ML.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
stínění Unshielded Série CM322522
hodnocení - Q @ Freq 10 @ 25.2MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Materiál - jádro Ferrite
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 25.2MHz indukčnost 180nH
Výška - Sedící (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvence - Self Resonant 320MHz
Detailní popis 180nH Unshielded Wirewound Inductor 220mA 810 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 810 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 220mA Proud - Saturace -