AWP2-16-7241-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP2-16-7241-T-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AWP2-16-7241-T-R
Výrobce / značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN SOCKET IDC 16POS W/STR GOLD
Datasheety: AWP2-16-7241-T-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace AWP2-16-7241-T-R
Part Number AWP2-16-7241-T-R Výrobce ASSMANN WSW Components
Popis CONN SOCKET IDC 16POS W/STR GOLD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3982 pcs Datový list AWP2-16-7241-T-R.pdf
drát Typ Ribbon Cable Wire Gauge -
Série - řádek Rozteč 0.079" (2.00mm)
stoupání 0.079" (2.00mm) Obal Tray
Ostatní jména AWP2167241TR
HSE16H
Počet řádků 2
Počet poloh 16 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Funkce Feed Through, Strain Relief upevňovací Type -
Detailní popis 16 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold Typ kontaktu Female Socket