AWP2-10-7240-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP2-10-7240-T-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AWP2-10-7240-T-R
Výrobce / značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN SOCKET IDC 10POS W/KEY GOLD
Datasheety: AWP2-10-7240-T-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace AWP2-10-7240-T-R
Part Number AWP2-10-7240-T-R Výrobce ASSMANN WSW Components
Popis CONN SOCKET IDC 10POS W/KEY GOLD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4552 pcs Datový list AWP2-10-7240-T-R.pdf
drát Typ Ribbon Cable Wire Gauge -
Série - řádek Rozteč 0.079" (2.00mm)
stoupání 0.079" (2.00mm) Obal Tray
Ostatní jména AWP2107240TR
HTA10H
Počet řádků 2
Počet poloh 10 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Funkce Feed Through upevňovací Type -
Detailní popis 10 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold Typ kontaktu Female Socket
Kontakt Finish Tloušťka Flash Kontakt Finish Gold
Typ konektoru Socket Barva Black
kabelová koncovka IDC
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
AWP2 34-7240
AWP2 34-7240
Výrobci: ASSMANN WSW Components
Popis: IDC SOCKET 2.0MM 34 CONTACTS