SP1812R-473G
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-473G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SP1812R-473G
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47UH 335MA 1.8 OHM SMD
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1300 pcs
  • Zpráva
Specifikace SP1812R-473G
Part Number SP1812R-473G Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 47UH 335MA 1.8 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 24013 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
stínění Shielded Série SP1812R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména SP1812R-473G 650 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 47µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 47µH Shielded Inductor 335mA 1.8 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 335mA
Proud - Saturace 296mA