SP1812R-393J
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-393J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SP1812R-393J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39UH 354MA 1.6 OHM SMD
  • Zpráva
Specifikace SP1812R-393J
Part Number SP1812R-393J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 39UH 354MA 1.6 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 46990 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ostatní jména SP1812R-393J 650 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 39µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 39µH Shielded Inductor 354mA 1.6 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 354mA
Proud - Saturace 332mA