SDS130R-222N
API DelevanAPI Delevan
SDS130R-222N Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SDS130R-222N
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 3.5A 45 MOHM SMD
Datasheety: SDS130R-222N.pdf
  • Zpráva
Specifikace SDS130R-222N
Part Number SDS130R-222N Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 2.2UH 3.5A 45 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5993 pcs Datový list SDS130R-222N.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±30%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.500" L x 0.398" W (12.70mm x 10.10mm)