SDS130-823M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SDS130-823M
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 650MA 1.2 OHM SMD
Datasheety: SDS130-823M.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace SDS130-823M
Part Number SDS130-823M Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 82UH 650MA 1.2 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4687 pcs Datový list SDS130-823M.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.500" L x 0.398" W (12.70mm x 10.10mm)
stínění Shielded Série SDS130
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména SDS130-823M TR 1000 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvence indukčnosti - test 1MHz indukčnost 82µH
Výška - Sedící (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 82µH Shielded Wirewound Inductor 650mA 1.2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 650mA Proud - Saturace -