S4924R-473K
Přehled produktu
Part Number: S4924R-473K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47UH 380MA 2.11 OHM
Datasheety: S4924R-473K.pdf
  • Zpráva
Specifikace S4924R-473K
Part Number S4924R-473K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 47UH 380MA 2.11 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 46445 pcs Datový list S4924R-473K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
stínění Shielded Série S4924R
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména S4924R-473K 800 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 47µH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 27MHz Detailní popis 47µH Shielded Inductor 380mA 2.11 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.11 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 380mA
Proud - Saturace 135mA