S4924R-472J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S4924R-472J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 830MA 550 MOHM
Datasheety: S4924R-472J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
800 pcs
  • Zpráva
Specifikace S4924R-472J
Part Number S4924R-472J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 4.7UH 830MA 550 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 33941 pcs Datový list S4924R-472J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
stínění Shielded Série S4924R
hodnocení - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména S4924R-472J 800 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 4.7µH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 70MHz Detailní popis 4.7µH Shielded Inductor 830mA 550 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 830mA
Proud - Saturace 830mA