S4924R-392K
Přehled produktu
Part Number: S4924R-392K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.9UH 970MA 400MOHM
Datasheety: S4924R-392K.pdf
  • Zpráva
Specifikace S4924R-392K
Part Number S4924R-392K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 3.9UH 970MA 400MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 48257 pcs Datový list S4924R-392K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
stínění Shielded Série S4924R
hodnocení - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména S4924R-392K 800 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 3.9µH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 75MHz Detailní popis 3.9µH Shielded Inductor 970mA 400 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 970mA
Proud - Saturace 970mA