S4924R-391K
Přehled produktu
Part Number: S4924R-391K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 390NH 1.45A 180 MOHM
Datasheety: S4924R-391K.pdf
  • Zpráva
Specifikace S4924R-391K
Part Number S4924R-391K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 390NH 1.45A 180 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 47565 pcs Datový list S4924R-391K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
stínění Shielded Série S4924R
hodnocení - Q @ Freq 44 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména S4924R-391K 800 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 390nH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 250MHz Detailní popis 390nH Shielded Inductor 1.45A 180 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.45A
Proud - Saturace 1.45A