S4924-224J
Přehled produktu
Part Number: S4924-224J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220UH 247MA 5 OHM SMD
Datasheety: S4924-224J.pdf
  • Zpráva
Specifikace S4924-224J
Part Number S4924-224J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 220UH 247MA 5 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 33845 pcs Datový list S4924-224J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
stínění Shielded Série S4924
hodnocení - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména S4924-224J 800 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 220µH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 7.5MHz Detailní popis 220µH Shielded Inductor 247mA 5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 247mA
Proud - Saturace 67mA