S4924-223K
Přehled produktu
Part Number: S4924-223K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 561MA 960 MOHM
Datasheety: S4924-223K.pdf
  • Zpráva
Specifikace S4924-223K
Part Number S4924-223K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 22UH 561MA 960 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 41537 pcs Datový list S4924-223K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
stínění Shielded Série S4924
hodnocení - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména S4924-223K TR 800
S4924-223KTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz indukčnost 22µH
Výška - Sedící (Max) 0.220" (5.58mm) Frekvence - Self Resonant 41MHz
Detailní popis 22µH Shielded Inductor 561mA 960 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 960 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 561mA Proud - Saturace 210mA