S1008R-123K
API DelevanAPI Delevan
S1008R-123K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1008R-123K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 220MA 3.5 OHM SMD
Datasheety: S1008R-123K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1008R-123K
Part Number S1008R-123K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 12UH 220MA 3.5 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 35011 pcs Datový list S1008R-123K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
stínění Shielded Série S1008R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména DN7883TR
S1008R-123K TR 500
S1008R123K
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 12µH Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvence - Self Resonant 28MHz Detailní popis 12µH Shielded Inductor 220mA 3.5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 220mA