S1008R-122K
API DelevanAPI Delevan
S1008R-122K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1008R-122K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 625MA 290 MOHM
Datasheety: S1008R-122K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1008R-122K
Part Number S1008R-122K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 1.2UH 625MA 290 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 39853 pcs Datový list S1008R-122K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
stínění Shielded Série S1008R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 26101492705
DN7882TR
Q2558902
S1008R-122K TR 500
S1008R-122K-ND
S1008R122K
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 1.2µH Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvence - Self Resonant 95MHz Detailní popis 1.2µH Shielded Inductor 625mA 290 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 625mA