S0603-39NH2D
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S0603-39NH2D
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM
Datasheety: S0603-39NH2D.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace S0603-39NH2D
Part Number S0603-39NH2D Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 8076 pcs Datový list S0603-39NH2D.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package 0603 (1608 Metric) Velikost / Rozměry 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
stínění Unshielded Série S0603
hodnocení - Q @ Freq 37 @ 250MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Ostatní jména S0603-39NH2D 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 39nH Výška - Sedící (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvence - Self Resonant 2.2GHz Detailní popis 39nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 280 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 600mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
S0603-39NH2
S0603-39NH2
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM