S0603-39NH2
Přehled produktu
Part Number: S0603-39NH2
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM
Datasheety: S0603-39NH2.pdf
  • Zpráva
Specifikace S0603-39NH2
Part Number S0603-39NH2 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 8459 pcs Datový list S0603-39NH2.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package 0603 (1608 Metric) Velikost / Rozměry 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
stínění Unshielded Série S0603
hodnocení - Q @ Freq 37 @ 250MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Ostatní jména S0603-39NH2 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 39nH Výška - Sedící (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvence - Self Resonant 2.2GHz Detailní popis 39nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 280 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 600mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
S0603-39NH1S
S0603-39NH1S
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM
Na skladě: 1432 pcs
Stažení: S0603-39NH1S.pdf
RFQ
S0603-39NH1
S0603-39NH1
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 7718 pcs
Stažení: S0603-39NH1.pdf
RFQ
S0603-39NH2D
S0603-39NH2D
Stažení: S0603-39NH2D.pdf
S0603-39NH2E
S0603-39NH2E
Stažení: S0603-39NH2E.pdf
S0603-39NH1C
S0603-39NH1C
Stažení: S0603-39NH1C.pdf
S0603-39NH2C
S0603-39NH2C