PTKM25-50
Přehled produktu
Part Number: PTKM25-50
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH
Datasheety: PTKM25-50.pdf
  • Zpráva
Specifikace PTKM25-50
Part Number PTKM25-50 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9592 pcs Datový list PTKM25-50.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
stínění Shielded Série PTKM
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTKM25-50 BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 25µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 10MHz Detailní popis 25µH Shielded Toroidal Inductor 5.2A 20 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 5.2A
Proud - Saturace 1A