PTKM25-121
Přehled produktu
Part Number: PTKM25-121
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 25UH 6.34A 17 MOHM TH
Datasheety: PTKM25-121.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace PTKM25-121
Part Number PTKM25-121 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 25UH 6.34A 17 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 11236 pcs Datový list PTKM25-121.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.820" Dia x 0.400" W (20.83mm x 10.16mm)
stínění Shielded Série PTKMR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTKM25-121 BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 25µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 8MHz Detailní popis 25µH Shielded Toroidal Inductor 6.34A 17 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 17 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 6.34A
Proud - Saturace 3.3A