PTKM100-121
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PTKM100-121
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100UH 3.24A 65 MOHM TH
Datasheety: PTKM100-121.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PTKM100-121
Part Number PTKM100-121 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 100UH 3.24A 65 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 10250 pcs Datový list PTKM100-121.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.820" Dia x 0.400" W (20.83mm x 10.16mm)
stínění Shielded Série PTKM
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTKM100-121 BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 100µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 2MHz Detailní popis 100µH Shielded Toroidal Inductor 3.24A 65 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 65 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 3.24A
Proud - Saturace 1.6A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PTKM100-121VM
PTKM100-121VM
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 100UH 3.24A 65 MOHM TH