PTKM10-59
Přehled produktu
Part Number: PTKM10-59
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH
Datasheety: PTKM10-59.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace PTKM10-59
Part Number PTKM10-59 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 10916 pcs Datový list PTKM10-59.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.100" Dia x 0.475" W (27.94mm x 12.06mm)
stínění Shielded Série PTKM
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTKM10-59 BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 10µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 20MHz Detailní popis 10µH Shielded Toroidal Inductor 14.5A 8 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 14.5A
Proud - Saturace 7.6A